Postani poznat/a
Postanite poznati! Potrebno je da napisete neku zanimljivu pricu o vama,i ziri ce izabrati pobednika.Dobicete mesec popularnosti, i na forumu ce biti pisano samo o vama!
Postani poznat/a
Postanite poznati! Potrebno je da napisete neku zanimljivu pricu o vama,i ziri ce izabrati pobednika.Dobicete mesec popularnosti, i na forumu ce biti pisano samo o vama!
Postani poznat/a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postani poznat/a

Welcome!Potrebno je da napisete neki zanimljiv detalj o vama, i onaj ko bude najmastovitiji dobice mesec populacije i na forumu ce biti pisano o njemu kao o pravoj poznatoj licnosti :)
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ....Alexandra....

Ići dole 
AutorPoruka
alexandra
~ PocetniK ~
~ PocetniK ~
alexandra


Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 28

....Alexandra.... Empty
PočaljiNaslov: ....Alexandra....   ....Alexandra.... EmptyPon Apr 12, 2010 11:07 pm




Jeeeeeiii.....
Taman kad Nina nije dosla u sk, mislila sam da ce da bude extra dan.. xD
Msm, ne mogu da se zalim, nije bio los.. Ali nista posebno.. xP
Razredna je MORALA bas mene da pita, pored svih.. Srecom, ja, posto toliko dobro znam eng, nije mogla da mi da manju ocenu od petice.. ^_^
A da.... Ono za Katarinu.... Nmg da verujem... Sad Kako moze da bude toliko bezosecajna brt......
Jadan Filip...... Msm stvarno...... Kako mi ga je zaoooo............ ): :'(


....Alexandra.... Don-t-mess-asuka-kazama-8207191-293-400

Jedino je na 2. odmoru bilo extra..... Znaci ko izmisli onu tamo buregdzinicu, svaka mu cast.. xD
Tamo se uvek oraspolozim.. Ko neki rtd....... Al ona zena stvarno prenosi pozitivnu energiju.. ^_^


Aaaaaaa... Da. Sto mi nije stigla knjigaaaa!! Brt... Pa da l sam toliko smotana da je nisam narucila??
Pa ako ne stigne sootra, narucujem s nekog drugog sajta... xD

Love ya...
Nazad na vrh Ići dole
alexandra
~ PocetniK ~
~ PocetniK ~
alexandra


Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 28

....Alexandra.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ....Alexandra....   ....Alexandra.... EmptyUto Apr 13, 2010 10:01 pm

Danas je Nina dosla u skolu........ -.-"
Na informatici moramo da radimo zajedno... I ona me je pitala:
Aleksandra, sta ces ti da radis? Posle:
Aleksandra, sacuvala sam ti ovo..
Nmg da verujem... Posle vise od dva meseca... Al' stagod.. Da je neka drugarica.. Pitala bi me zasto sam prekilula da pricam s njom.. A ne da prica okolo da je zbog onog njenog retarda.. A u mom prisustvu kao sa distance nesto prica, kao ne bas direktno meni.. Ne umem ni da objasnim..
Hmmm...... Sad se kajem sto sam tako reagovala... Mozda nisam trebala tako da reagujem, nego da je pitam sto se smuvala s njim.. Bla bla... Ali sta je bilo - bilo je..
To je bio dokaz koliko joj znacim.. Kao i ono na onom budjavom 4umu... :/
A da.......
Posle infomatike je odmor.. I Filip mene molio da mu dam pare da kupim sok, i ja mu isam dala, i Nina mu da.. A nju nije ni pitao. Hello... PONOVO je mislila da ce da me ponizi ili tako nesto... Kako ne shvata: I don't give a fuck!
Ja ne moram da se cepim ni dokazujem nikome.. A posto je verovatno mislila da cu ja da mislim da je uradila namerno rekla mu je: Evo ti.. da ne kukas vise..
Posle me je i Marko molio... I njemu je dala pare...
Pfff........ Msm, ja sam nju odpisala.. I nikada je necu nekom da pridjem da ga pitam prva za "oprostaj" ili bilo sta.. Kako niko to ne shvata..... Jeste da bi volela da smo i dalje BFFs. To i dalje stoji. Ali ona je kriva; moj ponos je veci od svega.. I ne. Necu da popustim! xD
Mada znam da me ona nikada i nece pitati.. Ali ako je tako - tako je s razlogom.
Mada.. Imam neki osecaj da ce nas Teodora, ili neko drugi pomiriti na exkurziji.. Msm ipak ce Nina s nama da bude u sobi. Ali sto bi? Znaju da ja ne volim da se neko mesa u moje stvari.. Necemo se pomiriti END OF STORY.. A i exkurzija je za mesec ipo dana.. -.-"

A sto se tice one knjige... Nisam je ni narucila kako treba.. Danas sam narucila ponovo, ali stize za najvise 5 dana... Znaci verovatno u cetvrtak ili petak.. Sad Sad
Tad moram da pocnem da citam Pop Ciru i pop Spiru.... -.-"
To je to za danas.. Nista se posebno nije desilo.. xP
Pisem sootra............ Bye
Nazad na vrh Ići dole
 
....Alexandra....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Postani poznat/a :: Vase teme :: Dnevnik-
Skoči na: